Hosszabb írás is készül. :)
Egy bejegyzéshez írtam ezt a pár gondolatot.
A téma a választások utáni, tovább folyó kampányról szólt. Az azóta is fennálló gyűlöletről, a folyamatos fenyegetőzésekről és arról, milyen beteg az a társadalom, az az ember, aki örülni sem tud. Mert már annyira…