Kik élik túl? Mi lehet a megoldás?
2026. május 02. írta: Lélekszerelő, MAGYART

Kik élik túl? Mi lehet a megoldás?

Hosszabb írás is készül. :)   Egy bejegyzéshez írtam ezt a pár gondolatot. A téma a választások utáni, tovább folyó kampányról szólt. Az azóta is fennálló gyűlöletről, a folyamatos fenyegetőzésekről és arról, milyen beteg az a társadalom, az az ember, aki örülni sem tud. Mert már annyira…

süti beállítások módosítása