Ha a TISZA nyer… "Balos fordulat?" Rendbe kell tenni a gazdaságot?!
2026. április 09. írta: Lélekszerelő, MAGYART

Ha a TISZA nyer… "Balos fordulat?" Rendbe kell tenni a gazdaságot?!

Ha a TISZA nyer… Ez így nem mehet tovább! RENDBE KELL TENNI A GAZDASÁGOT!   Balra át! Balra? Nemzetek feletti irányba… Amennyiben a globalista, internacionalista balra megy…   Bal oldalinak nevezett gazdasági csoda, illetve az szerintük létező egyetlen megoldás. Tapasztalat? Megélt…

Csak egy kis szuverinitásról kell lemondani - Szabad sajtó, szólásszabadság
2025. március 31. írta: Lélekszerelő, MAGYART

Csak egy kis szuverinitásról kell lemondani - Szabad sajtó, szólásszabadság

Régóta figyelem a világot. Főleg azért mert mindig érdekeltek a miértek, az okok és a hogyanok. Amit megfigyeltem, az az, hogy sok ember, a számára tálalt illúziók mentén gondolkodik a világról. A tálalt illúziók, azonban illúziók, ha tetszik hazugságok. Olyan dolgok amiket szeretnénk elhinni, de…

süti beállítások módosítása