Félelemkeltés, a hatalom eszköze - háborúval riogatás, az félelemkeltés
Ezt az írást júliusban kezdtem el írni. Most már tényleg befejezem. :)
Nagyon népszerű ez e kérdés napjainkban. Valaki felismerte ezt. S azt se mondhatjuk, hogy ez egy légből kapott gondolat. Sőt, a történelmet megfigyelve könnyen megállapíthatjuk, hogy évezredek óta szokás az, hogy félelmet kelt a…
Csak egy kis szuverinitásról kellene lemondani - ILLEGÁLIS MIGRÁCIÓ
A cím bevezető, első része, elhangzott Brüsszelből. Vajon másban is felmerül a kérdés, vajon mik ezek az engedmények, amit meg kellene tennünk? Mert ugye az a vetítés, hogy ha ezeket megtesszük, akkor megkapjuk a visszatartott pénzeket. S akkor eljön a kánaán. Akkor minden jobb lesz, minden gondunk…
